<< 2-компонентний поліуретановий клей Stauf PUK – 446      Клей на розчинниках Stauf WFR-T >>

  • Дисперсійний паркетний клей Stauf М2А-700
типи підлогового покриття:

Паркет необроблений згідно DIN EN 13226 макс. 75 x 600 мм, товщиною не менше 14 мм, породи деревини схильні до набухання -мін. товщина 22мм

Мозаїчний паркет згідно DIN EN 13488

Паркет з багатошарової клеєної деревини необроблений згідно DIN EN 13227 до 55 x 250мм, товщина не менше 10 мм

Паркет з багатошарової клеєної деревини на ребро згідно DIN EN 14761 товщиною від 16 мм

Плити ДСП V100 та OSB 

основи для нанесення:

шпаклівки Штауф для паркету

ДСП V100

OSB плити

цементні стяжки

властивості:

стійкий до старіння

не морозостійкий

дуже добре наноситься

висока міцність при зсуві/зрізі

швидке схоплювання

незначне набрякання

дуже низький клас емісії(ЕС1)

дуже малотоксичний згідно DIN281

розхід (г/м2):

850г - шпатель №3

1000г - шпатель №4

950г - шпатель №5

допустима нагрузка (год):24-48
кліматичні умови приміщення:температура не нижче 15, відносна вологість 75%
термін придатності (міс):12
тара(кг):18
країна виробник:Німеччина
Особливі ознаки:

- незначне набрякання деревини

- добре наноситься пензлем

- не містить розчинників (GIS code D1)

 

Характеристика: 

дисперсійний паркетний клей, без вмісту розчиннків.

Підготовка основи:

Перед укладанням перевірити основу згідно DIN 18356. Основа повинна бути міцною на стиснення і міцною на розрив, не мати тріщин, мати поверхневу міцність, бути сухою протягом тривалого часу, рівною, чистою і без антиадгезивів, обпалених шарів і т.д. Також необхідно оцінити пористість і шорсткість поверхні. Слід перевірити вміст вологи і абсорбційну здатність цементних (текучих) і сульфат-кальцієвих (текучих) стяжок, а також вологість повітря в приміщенні і температуру основи. Підготовка основи: Підготовка основи забезпечує готовність основи до укладання, зокрема, основа повинна бути чистою, міцною, шорсткою, при необхідності, здатною вбирати вологість, рівною, сухою в продовж тривалого часу, не повинна мати тріщин. Механічну обробку основи (підмітання, чищення пилососом, машинне очищення щіткою, шліфування або полірування, фрезерування, дрібоструменева обробка) слід проводити в залежності від виду та стану основи. Тріщини і стики, крім температурних (деформаційних) швів або інших швів, обумовлених конструкцією, необхідно заробити за допомогою литтєвої смоли STAUF і скоб для стяжки. Отвори та заглиблення можна заповнити стійкою шпаклівкою STAUF. Для зв'язування залишків пилу і поліпшення схоплювання, зокрема на теплих підлогах, основу необхідно попередньо обробити відповідною грунтівкою STAUF. Рівності, абсорбційної здатності і шорсткості основи досягають, при необхідності, за допомогою нанесення відповідної шпаклівки STAUF.

Застосування:

Нанести клей на основу відповідним зубчастим шпателем, при цьому за допомогою рівномірного ведення зубчастого шпателя уникати утворення клейових гнізд і занадто товстих шарів клею. Укласти паркет в клей протягом зазначеного для укладання часу і щільно притиснути. Залежно від ступеня затвердіння клейові забруднення можна видалити відповідними очищувачами STAUF. Попередньо слід перевірити вплив очищувача на поверхню покритого паркету на якій-небудь прихованій ділянці або на зразку.

Навантаження:

Здатність переносити навантаження залежить від виду паркету і основи і орієнтовно складає від 2 до 7 днів. На основах, не здатних вбирати вологу, сповільнене схоплювання, тому піддавати навантаженню можна не раніше 7 днів.

Обмеження відповідальності:

Вищевказані дані відповідають сучасному рівню розвитку. У будь-якому випадку їх слід розглядати як рекомендовані, так як ми не можемо вплинути на укладання, і умови укладання в кожному місці є різними. Тому претензії, виходячи з цих даних, виключаються. Це також стосується комерційних і технічних консультацій, які надаються безкоштовно і мають рекомендований характер. Тому ми рекомендуємо провести достатню кількість власних дослідів і самостійно визначити, чи придатний товар для передбачуваної мети застосування. З появою цих висловлювань вся попередня технічна інформація (пам'ятки, рекомендації щодо укладання, призначені для подібних цілей) втрачають свою дію.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Дисперсійний паркетний клей Stauf М2А-700

  • Артикул: Дисперсійний паркетний клей Stauf М2А-700
  • Наявність: В наявності
  • 3.006,12 грн.
  • 2.745,60 грн.

  • Без ПДВ: 2.745,60 грн.