Дисперсійний паркетний клей Stauf М2А-700 >>

  • 2-компонентний поліуретановий клей Stauf PUK – 446
типи підлогового покриття:

- Паркет з багатошаровоїї клеєної деревини на ребро згідно DIN EN 14761

- Паркет з багатошарової клеєної деревини згідно DIN EN 13227

- Дошки з масиву

- Багатошаровий паркет згідно DIN EN 13489

- Мозаїчний паркет згідно DIN EN 13488

- Штучний паркет згідно DIN EN 13226

основи для нанесення:

- сульфат-кальцієві(текучі) стяжки

- шпаклівки Штауф для паркету

- ДСП V100, OSB плити

- цементні стяжки

властивості:

- призначений для теплих підлог

- НЕ морозостійкий

- дуже добре наноситься пензлем

- не дає усадки

-висока міцність сщеплення

розхід (г/м2):

1000г за допомогою зубчастого шпателя № 3

1300г за допомогою зубчастого шпателя №4

1100г за допомогою зубчастого шпателя № 5

допустима нагрузка (год): 24
кліматичні умови приміщення: температура не нижче 15, відносна вологість 75%
термін придатності (міс): 12
тара(кг): 10
країна виробник: Німеччина
Особливі ознаки:

- швидкий розвиток міцності

- тривалий час використання

- еластичний, міцний при зсуві, зменшує напругу між основою і    підгоговим покриттям

- екологічно чистий(код емісії ЕС1R)

- не містить води і розчинників

 

 

Характеристика:

Професійний двохкомпонентний поліуретаниовий клей на реактивних смолах, без вмісту води або розчинників. 

Змішування компонентів:

Перед використанням обидва компоненти повинні бути кімнатної температури (близько 20°C). Затверджувач з пластмасової банки вилити повністю у відро зі смолою.  Обидва компоненти змішувати за допомогою електричної дрилі або електричної мішалки до тих пір, поки не вийде однорідний колір (не менше 2 хвилин). Звертати увагу на повне перемішування в області стінок і дна. Завжди замішувати повну тару, щоб забезпечити дотримання необхідних пропорцій.

Підготовка основи:

Перед укладанням перевірити основу згідно DIN 18356 . Основа повинна бути міцною на стиснення і міцною на розрив, не мати тріщин, мати поверхневу міцність, бути сухою протягом тривалого часу, рівною, чистою і без антиадгезивів, обпалених шарів і т.д. Також необхідно оцінити пористість і шорсткість поверхні. Слід перевірити вміст вологи і абсорбційну здатність цементних (текучих) і сульфат-кальцієвих (текучих) стяжок, а також вологість повітря в приміщенні і температуру основи. Підготовка основи: Підготовка основи забезпечує готовність основи до укладання, зокрема, основа повинна бути чистою, міцною, шорсткою, при необхідності, здатною вбирати вологість, рівною, сухою в продовж тривалого часу, не повинна мати тріщин. Механічну попередню обробку основи (підмітання, чищення пилососом, машинне очищення щіткою, шліфування або полірування, фрезерування, дрібоструменева обробка) слід проводити в залежності від виду та стану основи. Тріщини і стики, крім температурних (деформаційних) швів або інших швів, обумовлених конструкцією, необхідно заробити за допомогою литтєвої смоли STAUF і скоб для стяжки. Отвори та заглиблення можна заповнити стійкою шпаклівкою STAUF. Для зв'язування залишків пилу і поліпшення схоплювання, зокрема на теплих підлогах, основу необхідно попередньо обробити відповідною грунтівкою STAUF. Рівності, абсорбційної здатності і шорсткості основи досягають, при необхідності, за допомогою нанесення відповідної шпаклівки STAUF.

Застосування:

Нанести клей на основу відповідним зубчастим шпателем, при цьому за допомогою рівномірного ведення зубчастого шпателя уникати утворення клейових гнізд і занадто товстих шарів клею. Укласти паркет в клей протягом зазначеного для укладання часу і щільно притиснути. Залежно від ступеня затвердіння клейові забруднення можна видалити відповідними очищувачами STAUF. Попередньо слід перевірити вплив очищувача на поверхню покритого паркету на якій-небудь прихованій ділянці або на зразку.

Навантаження:

Здатність переносити навантаження залежить від виду паркету і основи і орієнтовно складає від 1 до 3 днів.

Обмеження відповідальності:

Вищевказані дані відповідають сучасному рівню розвитку. У будь-якому випадку їх слід розглядати як рекомендовані, так як ми не можемо вплинути на укладання, і умови укладання в кожному місці є різними. Тому претензії, виходячи з цих даних, виключаються. Це також стосується комерційних і технічних консультацій, які надаються безкоштовно і мають рекомендований характер. Тому ми рекомендуємо провести достатню кількість власних дослідів і самостійно визначити, чи придатний товар для передбачуваної мети застосування. З появою цих висловлювань вся попередня технічна інформація (пам'ятки, рекомендації щодо укладання, призначені для подібних цілей) втрачають свою дію.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

2-компонентний поліуретановий клей Stauf PUK – 446

  • Артикул: 2-компонентний поліуретановий клей Stauf PUK – 446
  • Наявність: В наявності
  • 2.051,40 грн.
  • 1.872,00 грн.

  • Без ПДВ: 1.872,00 грн.