ЛАК

Порівняти товари (0)


ЗАХИСТ ВІД УФ-ПРОМЕНІВ UV-PROTECT

ЗАХИСТ ВІД УФ-ПРОМЕНІВ UV-PROTECT

сфера застосування:для внутрішніх робіт розхід (г/м2): 100г на 50м² ..

599,50 грн. Без ПДВ: 599,50 грн.

КОЛОРАНТ LOBADUR PROCOLOR

КОЛОРАНТ LOBADUR PROCOLOR

КОЛОРАНТ LOBADUR PROCOLOR сфера застосування: для внутрішніх ..

1.952,50 грн. Без ПДВ: 1.952,50 грн.

ЛАК ДВОХКОМПОНЕНТНИЙ "НЕ ВИДИМИЙ" LOBADUR 2K INVISIBLЕ PROTECT  A.T.

ЛАК ДВОХКОМПОНЕНТНИЙ "НЕ ВИДИМИЙ" LOBADUR 2K INVISIBLЕ PROTECT A.T.

сфера застосування:для внутрішніх робітрозхід (г/м2):100 г/м2інструмент для нанесення: валік Lo..

5.555,00 грн. Без ПДВ: 5.555,00 грн.

ЛАК ДВОХКОМПОНЕНТНИЙ LOBADUR 2K SUPRA A.T.

ЛАК ДВОХКОМПОНЕНТНИЙ LOBADUR 2K SUPRA A.T.

сфера застосування:для внутрішніх робіт розхід (г/м2): 100 г/м2 інст..

5.967,50 грн. Без ПДВ: 5.967,50 грн.

ЛАК ДВОХКОМПОНЕНТНИЙ LOBADUR WS 2K DUO

ЛАК ДВОХКОМПОНЕНТНИЙ LOBADUR WS 2K DUO

сфера застосування:для внутрішніх робіт розхід (г/м2): 100 г/м2 інст..

4.345,00 грн. Без ПДВ: 4.345,00 грн.

ЛАК ОДНОКОМПОНЕНТНИЙ LOBADUR WS EASYFINISH

ЛАК ОДНОКОМПОНЕНТНИЙ LOBADUR WS EASYFINISH

сфера застосування:для внутрішніх робіт розхід (г/м2): 100 г/м2 інст..

3.448,50 грн. Без ПДВ: 3.448,50 грн.

Знижка! 6%

ЛАК ОДНОКОМПОНЕНТНИЙ LOBADUR WS VIVA

ЛАК ОДНОКОМПОНЕНТНИЙ LOBADUR WS VIVA

сфера застосування:для внутрішніх робіт розхід (г/м2): 100 г/м2 інст..

2.750,00 грн. 2.915,00 грн. Без ПДВ: 2.750,00 грн.

СПОВІЛЬНЮВАЧ ВИСИХАННЯ ЛАКУ WS ARGO

СПОВІЛЬНЮВАЧ ВИСИХАННЯ ЛАКУ WS ARGO

сфера застосування: для внутрішніх робіт розхід (г/м2): 250 г на 50м² ..

275,00 грн. Без ПДВ: 275,00 грн.

Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

Якісний лак для паркетних робіт є ідеальним матеріалом, що продовжує термін служби паркету .

Одним з кращих способів додати паркету розкішний вигляд і зберегти його на довгі роки - це професійні лаки з серії Lobadur. Лаки на водній основі Lobadur дуже добре себе зарекомендували, вони швидко висихають, створюючи на поверхні надійний і що не маловажно, еластичний захисний шар, який протистоїть механічним пошкодженням.

Lobadur: одно- і двокомпонентні водні лаки, грунтовки, шпаклівки та колоранти. Лаки і грунтовки пропонуються як для звичайних підлог, так і для підлог з високим рівнем навантаження; матові, глянцеві і пофарбовані.

При відповіді на питання, який лак для паркету потрібно вибрати, слід орієнтуватися на породи дерева і їх первинне покриття, якщо воно присутнє.В залежності від побажань можна вибрати як безбарвне покриття, так і покриття натуральних або яскравих кольорів для втілення найсміливіших рішень.

Для вирішення дизайнерських завдань Lobadur пропонує кольорові лаки або колоранти, завдяки їм добре відомий дубовий паркет або паркет з ясеня може придбати цікавий сучасний вигляд. Перед нанесенням рекомендується зробити пробний пофарбував, це пов'язано з тим,що лаки Lobadur по різному можуть реагувати на паркет навіть однієї породи. Грунтовка Lobadur не дозволяє склеюватися бічних стінок планок штучного паркету. Завдяки цьому ваша підлога буде менше деформуватися при сезонних змінах температури і вологості.

Основні переваги паркетного лаку:

захист паркету від різних механічних руйнувань;забезпечення вологостійкості підлогового покриття;запобігання шкідливого впливу ультрафіолетових променів на паркет;збереження нормальної еластичності паркету.

Лаки для паркету на водній основі (інакше називається водорозчинний лак, акриловий паркетний лак або ж лак паркетний водний). Паркетний лак на водній основі зазвичай укладають в три шари, використовується він спільно з ґрунтовкою. У його складі може не бути розчинників, або ж їх зміст може складати 5 і 15%.Паркетний лак на водній основі має саму низьку зносостійкість, при цьому найбільш екологічний і негорючий.Його застосовують в дитячих кімнатах, в передпокоях, в спальнях, іноді навіть для зовнішньої обробки (акрил уретановий паркетний лак).

Loba проводиться в Німеччині, де норми екології з кожним роком все суворіше.У зв'язку з цим в лаках Lobadur Ви практично не знайдете розчинників.

Найсучасніші лаки Lobadur виробляються з додаванням керамічних частинок, які ще краще протистоять подряпин і інших механічних навантажень. Такі лаки забезпечені фірмовим логотипом Advanced Tehnology (AT). Їх вартість істотно вище, але і термін служби паркету збільшується в рази.

Якщо вам потрібен лак, який швидко сохне, не видає неприємного запаху і надовго зберігає блиск, вибирайте безпечний лак для паркету Loba на водній основі. Він підходить для всіх видів паркету, за умови, що наноситься він в приміщеннях з невисокою вологістю при відсутності великого перепаду температури.Для таких умов у німецького бренду Loba є інші продукти: лак на основі алкіду або двухкомпонентное масло для підлоги.У лінійці лаків Loba є як блискучі, так і матові, а багатий асортимент грунтовок дозволяє змінити колір підлоги відповідно до ваших уподобань.